turkish.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
turkish.darkbb.com

turkish

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

fenerbahçe fıkralrı çok güleceksiniz (hadi çarşılılar,ultraaslanlılar buraya)

2 posters
YazarMesaj
Surrender
Administrator
Administrator
Surrender

fenerbahçe fıkralrı çok güleceksiniz (hadi çarşılılar,ultraaslanlılar buraya) Empty
MesajKonu: fenerbahçe fıkralrı çok güleceksiniz (hadi çarşılılar,ultraaslanlılar buraya)   fenerbahçe fıkralrı çok güleceksiniz (hadi çarşılılar,ultraaslanlılar buraya) Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 8:53 am

Bir gün real madrid fenerle maç yapmaya gelmiş fenerli oyuncuları görünce herkes ben maç yapmıyorum demiş ama zidane ben oynarım tek başıma siz gidin barda eylenin demiş sonra gitmişler maç başlamış zidane ilk yarıyı 1-0 galip kapatmış ikinci yarı olmuş ve maç 1-1 bitmiş real madridli oyuncular zidane'ı soyunma odasında ağlarken görünce demişler zidane niye ağlıyorsun ne güzel 1-1 bitmiş işte tek başına demiş zidane da şu cevabı vermiş 65. dakikada kırmızı kart görmeseydim farka gidicektim

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bi gün i.cavcav,ismail uynanık ve aziz yıldırım oturmuş,konuşuyolarmış.derken içeriye bi adam girmiş.adam
-ben şeytanım,sonsuza dek yaşarım ve herşeyi bilirim;demiş.
bunun üzerine i.cavcav:
-g.birliği ne zaman şamp olcak diye sormuş.şeytan da:
-2045'te demiş.ilhan cavcav ağlamaya başlamış."allah kahretsin göremiyecem..."
sonra ismail uyanık
-peki samsun ne zaman şamp olcak demiş..şeytan da:
-2053'te demiş..ismail uynaık'ta yine "ben göremiyecem" diye ağlamaya başlamışş
son olarak azize demiş ki...
-pekiiiii...fener ne zaman şamp olcak.şeytan bunun üzerine biraz durmuş,düşünmüş ve...
-"ALLAH KAHRETSİN,GÖREMİYECEEEEM!!"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir ana okul da öğretmen kendisinin Fenerbahçeli olduğunu övünerek açıklamış ve büyük bir heyecanla çoğunluğu 4 yaşındaki
çocuklara, aralarındaki Fenerbahçe taraftarlarının ellerini kaldırmalarını söylemiş.

Taraftar kelimesinin ne olduğunu bilemeyen, fakat çok sevdikleri
öğretmenleri gibi olmak isteyen ufaklılar zıpkın gibi kollarını kaldırmışlar hemen, küçük bir kız hariç.

Öğretmen Zeynep'e neden diğerlerinden farklı olmak istediğini sormuş. "Ben Fenerbahçeli değilim de ondan", diye cevap vermiş Zeynep.

Öğretmen, biraz sinirli,"Peki sen nesin o zaman?" diye
sormuş."Galatasaraylıyım ben",demiş küçük kız gururla.

Öğretmen, biraz daha sinirlenerek, Zeynep'e neden
Galatasaray'ı tuttuğunu sormuş. "Benim annem de ,
babam da Galatasaraylı diye cevap vermiş gururla.

Öğretmen Artık epey kızmış, yanakları al al olmuş ve
dayanamayarak, "Böyle saçma Bir sebep olmaz, bir düşün
bakalım, annenle baban birer geri zekalı olsalardı,
sen ne olurdun?" Küçük kız önce duraklar , sonra
gülümseyerek cevap verir;

"Tabii ki Fenerbahçeli"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir gün kahvenin kapası sert bir tekmeyle açılır. İçeri iri yarı çam yarması gibi biri girer ve haykırır :

"Bütün Fenerliler ibn.edir!"
Kimseden ses çıkmaz. Adam yine bağırır :
"duymadınızmı lan! tüm fenerliler ****dir!"

Derken en arkalardan ufak tefek bi adam kalkar ve
"ya bilader der niye bize böyle hakaret ediyorsun bizde insanız bu kadar ağır hakaret etmene ne gerek var "der.

Çam yarması "ne o lan sen fenerlimisin"diye sorar.
Adam "hayır ibn.eyim"der

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir GS'li, bir Fener´li ve BJK´li Arabistan'da yasak
olmasina ragmen bir otelde içki içerken yakalanirlar...
Mahkemeye çikarilirlar... Karar IDAM... Itiraz ederler ve
karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir. Ama o gün, bayrama denk geldigi için Prens Hazretleri cezayi kaldirip hepsine 20 kirbaç ceza verir. Bizimkileri sempatik buldugu için de bir kiyak daha yapip herkese cezasini hafifletmek için bir istek hakki tanir.
BJK li: "Sirtima bir yastik baglayin" der. 10
kirbaçtan sonra yastik paramparça olur ve pek fayda etmez.
Uyanik Fener´li bunu görünce: "Sirtima iki yastik
baglayin" der. Ama iki yastik bile 10 kirbaca dayanmaz.
Sira Galatasarayliya gelince Prens Hazretleri: "Bak Galatsaray'li sana acidim. Süper Ligi Kaçirdiniz. 100'üncü
senenizde basarisiz oldunuz, hakemlerden çektiniz. Bu yüzden sana iki istek hakki veriyorum"
Peki der Galatasaray'li: "O zaman bana 40 kirbaç vurulsun". Herkes saskinadöner.
Prens Hazretleri: "Peki ikinci istegin nedir?" diye sorar...
Galatasaray'li pis pis siritarak: "FENERBAHCE´liyi
sirtima baglayin

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adının biri kocasından cok mutsuzmus kocasından istedigi verimi alamiyormus..En sonunda komsuya danısmıs...Komsuda kocasının futbola duskun oldugunu bundan yararlanırsa yatakta mutlu olucagını soylemis...

Kadın gitmis fenerli sarı lacivert ic camasırı gibi biseyler almis...eve gelmis gece bunları giymis...o gece kocası bunları gorunce kadının ustune atlamıs atlayıs o atlayıs bu bir hafta bole devam etmis...Artık kadında dayanıcak hal kalmamıs

yeniden gidip komsuya danısmıs komsuda bu sefer tam tersini dene demis..
kadın bu sefer cimbomlu bisiler giymis...yataa yatmıs....

kocası bunu gorunce tabi bi gerilmis ve baslamıs sırıtmaya...

- İşte adamı boyle cimbomlu yaparlar....

Hakim sanığa sorar:
Uluslararası kaçakçılıkla suçlanıyorsunuz, ne diyeceksin bakalım.
Sanık sakin bir ifadeyle cevap verir:
"Tamamen iftira efendim. Biz fenerliyiz. Uluslararası ne işimiz olabilir ki bizim

Barcelona, fenerbahçe'yle Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda karşılaşır.
İlk maç Kadıköy'dedir. Mücadele hızlı başlar, barça ilk golü bulur ve
daha sonra ardı arkası kesilmez. 2,3,4,5,6,7...
İlk yarı 7-0'lık skorla kapanır.
İkinci yarıda yedek oyuncularını sürmesine rağmen Barcelona'nın hızı
kesilmez. 8,9,10,11,12...
Derken Barcelona'lı bir oyuncu, bir fb'liye sorar;
-Ne zaman sahadan çekiliyorsunuz?
Fb'li cevap verir;
-Ne çekilmesi?Sonuna kadar buradayız.
Derken goller bütün hızıyla devam eder. 13,14,15...
Artık bir kaç dakika kalmıştır maçın bitmesine barça'lı yine sorar;
-Neden çekilmiyorsunuz? En azından hükmen yenik sayılırsınız.
Fb'li cevap verir;
-Sonuna kadar buradayız.
Maç biter. Skor 16-0'dır.
Barça'lı oyuncu sorar;
-Neden sahadan çekilmediniz?
Fb'li cevap verir;
-Burası Kadıköy, belli olmaz bakarsın elektrikler gider...

Kara paralarını nasıl aklayacağını şaşıran Başkan Aziz, bir gün kendi pullarını bastırmaya karar verir.
Üzerinde Aziz resmi bulunan binlerce pul basılır ve kullanılmaya başlanır.
Ancak bir sorun vardır, daha ilk günden pulların yapışmadığı şeklinde şikayetler gelir.
Aziz hemen adamlarını çağırır ve hesap sorar;

- Lan, benim pullar yapışmıyomuş, arkalarına zamk sürmediniz mi yoksa?

Adam:
- Sürdük başkanım ancak sorun, insanların pulun arkasını değil önünü tükürüklemesinden kaynaklanıyor.
https://turkish.hareketforum.net
valdes
Acemi Üye
Acemi Üye
valdes

fenerbahçe fıkralrı çok güleceksiniz (hadi çarşılılar,ultraaslanlılar buraya) Empty
MesajKonu: Geri: fenerbahçe fıkralrı çok güleceksiniz (hadi çarşılılar,ultraaslanlılar buraya)   fenerbahçe fıkralrı çok güleceksiniz (hadi çarşılılar,ultraaslanlılar buraya) Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 8:14 am

ben fenerliyim onun için beğenmedim ama itiraf ediyorum komik Very Happy

fenerbahçe fıkralrı çok güleceksiniz (hadi çarşılılar,ultraaslanlılar buraya)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-